Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Marzysz o tym, aby każde swoje wakacje spędzać na morzy i żeglować tam, gdzie masz na to ochotę? W takim razie niezbędne będą ci stosowne uprawnienia, które możesz zdobyć dzięki specjalistom naszej More »

Nowoczesny czarter jachtów

Nowoczesny czarter jachtów

Chorwacja jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez Polaków krajów – z jednej strony daje bowiem ogromne możliwości w zakresie wypoczynku, a z drugiej nie jest drogi i dzięki temu staje się konkurencyjny More »

Oferta na czarter jachtów

Oferta na czarter jachtów

Marzysz o tym, aby w końcu złapać wiatr w żagle i odetchnąć od codziennych obowiązków, a wszelkie problemy utopić gdzieś w głębokim morzu? W takim razie nasza oferta na czarter jachtów http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/ More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Pływanie jachtem kojarzy nam się z największym możliwym luksusem i wspaniałym wypoczynkiem. I słusznie, ponieważ jest to wyjątkowy sposób na spędzanie czasu, jednak wcale nie taki drogi, jak mogłoby się wydawać. Okazuje More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Spokój i wielkość morza sprawia, że spędzanie wakacji na jego wodach są doskonałą okazją do wypoczynku i możliwością efektywnego zregenerowanie sił po ciężkim roku, w którym musieliśmy mierzyć się z wieloma obowiązkami More »

 

A może wakacje na jachcie?

Niegdyś wakacje na jachcie kojarzone były z nieprawdopodobnym luksusem, z którego korzystać mogli tylko wybrani, posiadający najgrubsze portfele oraz szerokie kontakty. Dzisiaj tak naprawdę jest to sposób na wypoczynek, z którego skorzystać może większość z nas, ponieważ stał się on bardziej powszechny i łatwo dostępny. Świadczy o tym oferta naszej firmy, która już od ponad dziesięciu lat organizuje znakomite wakacje dla najbardziej wymagających osób, zapraszając państwa między innymi do Grecji czy Chorwacji. Organizujemy czartery jachtów http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/ w najlepszych możliwych warunkach, pragnąc spełniać oczekiwania wymagających klientów, a jednocześnie nie narażając ich na całkowitą utratę wszystkich oszczędności. Przygotowaliśmy ofertę zarówno dla tych, którzy posiadają licencję na żeglowanie, jak również dla osób chcących skorzystać z usług sternika, który popłynie tam, gdzie będziecie państwo chcieli.

Zapewniamy najlepsze warunki do żeglowania

Nasze czartery jachtów to przede wszystkim wspaniałe, nowoczesne jachty, do których zapraszamy wszystkich z państwa. Są one wspaniale wyposażone, dbamy o ich jak najlepszy stan techniczny, a także pragniemy zapewnić, aby każdemu pozwalały na pływanie w maksymalnie korzystnych warunkach. Chcemy również, aby nasza obsługa była satysfakcjonująca – doskonale wiemy, że pojawienie się w zupełnie nowym kraju może być nieco stresujące, w związku z tym dbamy o pełne wsparcie, doradztwo i chcemy, aby już na miejscu niczego państwu nie brakowało. Dzięki temu poczujecie się tutaj w pełni komfortowo i bezpiecznie.

Zapraszamy do pięknych miejsc

Nasze czartery jachtów organizowane są tam, gdzie przez praktycznie cały czas świeci słońce, a warunki do żeglowania są zawsze wspaniałe, a więc w Grecji, Chorwacji, Tajlandii czy na Wyspach Kanaryjskich. Dzięki temu możecie państwo udać się do prawdziwego raju i spędzić wakacje dokładnie tak, jak w swoich marzeniach. Wczasy zorganizowane przez naszą firmę pozwolą wam wypocząć na plaży, a także zwiedzić wspaniałe zabytki.