Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Marzysz o tym, aby każde swoje wakacje spędzać na morzy i żeglować tam, gdzie masz na to ochotę? W takim razie niezbędne będą ci stosowne uprawnienia, które możesz zdobyć dzięki specjalistom naszej More »

Nowoczesny czarter jachtów

Nowoczesny czarter jachtów

Chorwacja jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez Polaków krajów – z jednej strony daje bowiem ogromne możliwości w zakresie wypoczynku, a z drugiej nie jest drogi i dzięki temu staje się konkurencyjny More »

Oferta na czarter jachtów

Oferta na czarter jachtów

Marzysz o tym, aby w końcu złapać wiatr w żagle i odetchnąć od codziennych obowiązków, a wszelkie problemy utopić gdzieś w głębokim morzu? W takim razie nasza oferta na czarter jachtów http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/ More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Pływanie jachtem kojarzy nam się z największym możliwym luksusem i wspaniałym wypoczynkiem. I słusznie, ponieważ jest to wyjątkowy sposób na spędzanie czasu, jednak wcale nie taki drogi, jak mogłoby się wydawać. Okazuje More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Spokój i wielkość morza sprawia, że spędzanie wakacji na jego wodach są doskonałą okazją do wypoczynku i możliwością efektywnego zregenerowanie sił po ciężkim roku, w którym musieliśmy mierzyć się z wieloma obowiązkami More »

 

Czarter jachtów dla ciebie

Jeżeli należysz do osób pragnących zorganizować sobie wakacje marzeń, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na jachty czarter http://talar-jachting.pl/. Jako miłośnicy żeglowania, którzy organizują wczasy dla swoich klientów, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających z państwa i dać wam możliwość żeglowania w najpiękniejszych miejscach na świecie, a także zwiedzania ich. Zapraszamy między innymi do Grecji, Chorwacji, Hiszpanii, na Karaiby oraz wielu innych miejsc, które dadzą możliwość pełnego oderwania się od szarej codzienności i pozostawienie daleko w tyle gwaru miasta. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób, które marzą o najlepszym możliwym relaksie, zwiedzaniu oraz zabawia do białego rana – nie tylko na jachcie!

Nasza oferta na jachty czarter

Co zyskujesz, korzystając z naszej oferty na żeglowanie? Przede wszystkim, posiadając uprawnienia do żeglowania, możesz wynająć nowoczesny jacht i skierować się w stronę nieznanego – dajemy pełną wolność jeżeli chodzi o pływanie po morzach całego świata i jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy standard jachtów oraz ich pełne wyposażenie. Dzięki temu masz pewność, że każdy rejs będzie dla ciebie i twoich bliskich komfortowy oraz bezpieczny. Nasza oferta jest bardzo rozległa i zróżnicowana, ponieważ chcemy spełniać oczekiwania szerokiego grona osób, które posiadają różne potrzeby oraz priorytety. Zapewniamy więc możliwość efektywnego plażowania, zwiedzania wspaniałych obiektów, a także cieszenia się codziennie piękną pogodą. W miejscach, do których cię zapraszamy, zawsze panują wspaniałe warunki – nie tylko do żeglowania, ale również spędzania czasu na lądzie.

Oferta na jachty czarter dla każdego

W skład naszego zespołu wchodzą również wykwalifikowani sternicy, którzy popłyną tam, gdzie będziecie chcieli – nie musicie więc posiadać specjalnych uprawnień do kierowania jachtem. Jeżeli natomiast chcesz je zdobyć, nie ma takiego problemu – organizujemy bowiem efektywne rejsy szkoleniowe, które spełnią wszelkie oczekiwania.