Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Marzysz o tym, aby każde swoje wakacje spędzać na morzy i żeglować tam, gdzie masz na to ochotę? W takim razie niezbędne będą ci stosowne uprawnienia, które możesz zdobyć dzięki specjalistom naszej More »

Nowoczesny czarter jachtów

Nowoczesny czarter jachtów

Chorwacja jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez Polaków krajów – z jednej strony daje bowiem ogromne możliwości w zakresie wypoczynku, a z drugiej nie jest drogi i dzięki temu staje się konkurencyjny More »

Oferta na czarter jachtów

Oferta na czarter jachtów

Marzysz o tym, aby w końcu złapać wiatr w żagle i odetchnąć od codziennych obowiązków, a wszelkie problemy utopić gdzieś w głębokim morzu? W takim razie nasza oferta na czarter jachtów http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/ More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Pływanie jachtem kojarzy nam się z największym możliwym luksusem i wspaniałym wypoczynkiem. I słusznie, ponieważ jest to wyjątkowy sposób na spędzanie czasu, jednak wcale nie taki drogi, jak mogłoby się wydawać. Okazuje More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Spokój i wielkość morza sprawia, że spędzanie wakacji na jego wodach są doskonałą okazją do wypoczynku i możliwością efektywnego zregenerowanie sił po ciężkim roku, w którym musieliśmy mierzyć się z wieloma obowiązkami More »

 

Detektyw to jeden z najbardziej popularnych, wolnych zawodów

Detektyw to jeden z najbardziej popularnych, wolnych zawodów. Mając licencję detektywistyczną możesz pracować jako agent policji śledczej, prowadzić własne biuro lub pracować w jednym z nich. Detektyw zajmuje się różnorodnymi sprawami. Szuka dowodów zdrady małżeńskiej, poszukuje zaginionej osoby lub dochodzi do tego, kto popełnił przestępstwo różnego rodzaju.

Praca detektywa polega na szukaniu informacji oraz dowodów, a także na łączeniu zebranych wiadomości w spójną całość. To szukanie odpowiedzi na zadane pytania. Detektywem może stać się każdy z Was, jeżeli tylko spełni pewne warunki. Poniżej przedstawiamy ich listę:

– posiada obywatelstwo polskie lub innego państwa Unii Europejskiej,

– ukończyła 21 lat i posiada co najmniej wykształcenie średnie,

– ma pełną zdolność do czynności prawnych,

– nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne i nie była skazana za przestępstwo,

– nie została dyscyplinarnie zwolniona z urzędu administracji publicznej,

– posiada pozytywną opinię komendanta powiatowego,

– posiada zdolność psychiczną, potwierdzoną zaświadczeniem lekarskim,

– legitymuje się odbyciem szkolenia w zakresie zagadnień ochrony danych osobowych oraz informacji niejawnych oraz przepisów mówiących o prawach i obowiązkach detektywa.

Każdy przyszły detektyw musi spełniać powyższe wymagania, aby móc uzyskać odpowiednią licencję. Warto wybrać szkolenie, które nie tylko będzie świadczyło o spełnieniu jednego z powyższych punktów, ale także przekaże praktyczne informacje pomocne w pracy detektywa.

Na stronie zostandetektywem.pl możesz skorzystać z oferty podstawowej, która zawiera zagadnienia wymienione w ostatnim punkcie, a następnie z pakietu rozszerzonego, który opiera się na praktycznej formie pracy detektywa. Podczas szkolenia rozszerzonego poznasz techniki pracy w terenie, metody obserwacji oraz jakie są najnowsze urządzenia, wykorzystywane podczas zdobywania koniecznych informacji. Dzięki temu szkoleniu staniesz się wykwalifikowanym detektywem!