Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Marzysz o tym, aby każde swoje wakacje spędzać na morzy i żeglować tam, gdzie masz na to ochotę? W takim razie niezbędne będą ci stosowne uprawnienia, które możesz zdobyć dzięki specjalistom naszej More »

Nowoczesny czarter jachtów

Nowoczesny czarter jachtów

Chorwacja jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez Polaków krajów – z jednej strony daje bowiem ogromne możliwości w zakresie wypoczynku, a z drugiej nie jest drogi i dzięki temu staje się konkurencyjny More »

Oferta na czarter jachtów

Oferta na czarter jachtów

Marzysz o tym, aby w końcu złapać wiatr w żagle i odetchnąć od codziennych obowiązków, a wszelkie problemy utopić gdzieś w głębokim morzu? W takim razie nasza oferta na czarter jachtów http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/ More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Pływanie jachtem kojarzy nam się z największym możliwym luksusem i wspaniałym wypoczynkiem. I słusznie, ponieważ jest to wyjątkowy sposób na spędzanie czasu, jednak wcale nie taki drogi, jak mogłoby się wydawać. Okazuje More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Spokój i wielkość morza sprawia, że spędzanie wakacji na jego wodach są doskonałą okazją do wypoczynku i możliwością efektywnego zregenerowanie sił po ciężkim roku, w którym musieliśmy mierzyć się z wieloma obowiązkami More »

 

Dłuży czas wynajmu samochodu – opcja dla Ciebie

Bardzo często stajemy przed pewnymi decyzjami oraz wyborami. Jeżeli jesteś w momencie, w którym musisz wyjechać na dłużej lub potrzebował byś samochodu na określony czas musisz zastanowić się czy bardziej opłaca się zakup auta czy może wynajem samochodów długoterminowy. Wszystko zależy od ogólnych potrzeb danej osoby, ale także możliwości finansowych. My pomożemy Ci dziś podjąć odpowiednią decyzję.

Zacznijmy od opcji wynajem samochodów długoterminowych. Jest to rozwiązanie dla tych, którzy jedynie na dany okres czasu potrzebują własnego pojazdu. Bardzo często takimi osobami są właściciele przedsiębiorstw działających jedynie w danym okresie w ciągu roku. Być może akurat prowadzisz remont nowego mieszkania i samochód dostawczy bardzo by Ci pomógł? wynajem samochodów długoterminowy może być rozwiązaniem Twoich problemów.

Bardzo często wynajem auta na dłuży okres jest po prostu bardziej opłacalny niż zakup nowego czy też używanego samochodu. Robiąc odpowiednie kalkulacje należy pamiętać o stałych oraz dodatkowych kosztach związanych z posiadaniem własnego auta. W przypadku wynajmu samochodu wszystkie tego typu opłaty są zawarte w cenie wynajmu. Co do ceny, trudno dokładnie określić jej stawkę. Jest ona zależna od rodzaju pojazdu, wypożyczalni w której dany samochód się znajduje oraz okresu, na jaki chciałbyś wynająć samochód. Wiele salonów oferujących auta na wynajem ustala ceny indywidualnie, w zależności od potrzeb danego Klienta oraz oferty jaką wybierze.

A kiedy zdecydować się na własne auto? Jedynie w momencie, w którym będziesz pewny jednego – że będziesz korzystać z niego systematycznie. Najgorszą rzeczą dla samochodu jest jego zastanie. Jeśli auto za długo będzie stało na parkingu lub nawet w garażu, może częściej się psuć i nie będzie działać tak jak powinien, a okres jego funkcjonowania także się obniży.

Nie będziemy podejmować decyzji za Ciebie. Sam musisz dokładnie zastanowić się czego potrzebujesz i dopiero wtedy uda Ci się wybrać rozwiązanie, której najlepiej będzie odpowiadało Twoim potrzebom.