Jak zacząć sprzedawać poduszki?

Jak zacząć sprzedawać poduszki?

Ludzie miewają różnorodne pomysły na własne biznesy, dlatego nieraz zadziwiają one pozostałych i zaskakują ich swoją oryginalnością czy kreatywnością. Dobrym pomysłem może być bowiem nawet sprzedawanie poduszek – rzeczy, które każdy chce More »

Jaskra i zaćma

Jaskra i zaćma

Tylko i wyłącznie oczy pozwalają dostrzec piękno tego świata, ale rzadko kto odpowiednio o nie dba. A ty? Regularnie robisz badanie wzroku? Jak większość osób, pewnie nie. Jeśli zauważyłeś, że nie widzisz More »

Jak uzyskać prosty zgryz?

Jak uzyskać prosty zgryz?

Za wygląd zębów odpowiada nie tylko ich stan czy kolor. Liczy się też zgryz, który nieraz pozostawia wiele do życzenia. Mało kto może pochwalić się idealnie prostymi zębami otrzymanymi od matki natury, More »

Przeponowe naczynie – funkcjonalność

Przeponowe naczynie – funkcjonalność

Po pierwsze. Należy uświadomić sobie, że zakup dobrego sprzętu, może w znacznym stopniu podnieść wydajność całej instancji i sprawić, że jej żywotność będzie naprawdę znacznie większa. Niestety, bardzo często kupując komponenty do More »

Suknia idealnie dopasowana

Suknia idealnie dopasowana

Trzeba bezie kupować suknie na kilka miesięcy przed planowanym ślubem, ale pamiętajmy, że jeśli suknia jest idealnie dopasowana to nie możemy schudnąć, ani przytyć, bo będą konieczne kolejne poprawki, a to wymaga More »

 

Jak to jest z rozmiarem

Osoby, które nie mają żadnego doświadczenia seksualnego w życiu decydujące się na intymne stosunki z dojrzałą kobietą, boją się, że nie zadowolą w pełni jej oczekiwań. Jeśli kobieta, rodziła, ma nieco większą pochwę a co za tym idzie mały penis, może nie być w stanie jej zadowolić. Pomimo faktu, że podczas stosunku nie było problemów i tak wmawiamy sobie, że nasz penis jest za mały, że nie spełniamy oczekiwań, przez co czujemy się mało męscy. Jeśli rozpoczynając inicjację seksualną z kimś dojrzałym, czujemy się niespełnieni to wtedy może to oznaczać, że nie rozmiar penisa jest tu problemem.

Psycholog pomoże

Warto w takich wypadkach korzystać z pomocy specjalisty psychologa bowiem brak fachowej oceny może wpędzić nas w bardzo poważne problemy psychiczne. Często takie myślenie, że rozmiar penisa ma znaczenie jest mylne, ponieważ brakuje nam elementarnej wiedzy. W przypadku seksu z dojrzałą kobietą jej pochwa szybciej się nawilża a co za tym, idzie dochodzi do jej otwarcia. Niedoświadczony mężczyzna nie posiada takiej wiedzy i myśli, że jego członek jest mały skoro tak szybko, dotarł do celu. rozmiar penisa bardzo często porównywany jest z pokonywaniem oporów i może dlatego facetowi wydaje się, że wkładając penisa do pochwy, powinna ona stawiać przed nim opór co, jest nieprawdą To dlatego często obwiniamy się za to, że nie posiadamy odpowiedniego sprzętu a tak naprawdę nie to, jest naszym problemem. Jeśli więc decydujemy się na współżycie pełny akt seksualny, powinniśmy wiedzieć o wielu rzeczach.

Do takich spraw należy podchodzić przygotowanym, dzięki czemu zupełnie inaczej podchodzimy do stosunku z kobietą.

Możemy być atrakcyjni

Pamiętajmy, że nawet mały penis może być atrakcyjny, a jeśli coś nam się nie podoba zawsze, możemy go powiększyć. Tylko po co mamy to robić skoro nasza partnerka nie zgłasza zastrzeżeń co do naszego członka. Jeśli jest wam przyjemnie to rozmiar nigdy, nie będzie miał znaczenia, liczy się wiedza i doświadczenie oraz umiejętność zastosowania wspomnianej wiedzy w praktyce na tym