Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Marzysz o tym, aby każde swoje wakacje spędzać na morzy i żeglować tam, gdzie masz na to ochotę? W takim razie niezbędne będą ci stosowne uprawnienia, które możesz zdobyć dzięki specjalistom naszej More »

Nowoczesny czarter jachtów

Nowoczesny czarter jachtów

Chorwacja jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez Polaków krajów – z jednej strony daje bowiem ogromne możliwości w zakresie wypoczynku, a z drugiej nie jest drogi i dzięki temu staje się konkurencyjny More »

Oferta na czarter jachtów

Oferta na czarter jachtów

Marzysz o tym, aby w końcu złapać wiatr w żagle i odetchnąć od codziennych obowiązków, a wszelkie problemy utopić gdzieś w głębokim morzu? W takim razie nasza oferta na czarter jachtów http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/ More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Pływanie jachtem kojarzy nam się z największym możliwym luksusem i wspaniałym wypoczynkiem. I słusznie, ponieważ jest to wyjątkowy sposób na spędzanie czasu, jednak wcale nie taki drogi, jak mogłoby się wydawać. Okazuje More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Spokój i wielkość morza sprawia, że spędzanie wakacji na jego wodach są doskonałą okazją do wypoczynku i możliwością efektywnego zregenerowanie sił po ciężkim roku, w którym musieliśmy mierzyć się z wieloma obowiązkami More »

 

Jak to jest z rozmiarem

Osoby, które nie mają żadnego doświadczenia seksualnego w życiu decydujące się na intymne stosunki z dojrzałą kobietą, boją się, że nie zadowolą w pełni jej oczekiwań. Jeśli kobieta, rodziła, ma nieco większą pochwę a co za tym idzie mały penis, może nie być w stanie jej zadowolić. Pomimo faktu, że podczas stosunku nie było problemów i tak wmawiamy sobie, że nasz penis jest za mały, że nie spełniamy oczekiwań, przez co czujemy się mało męscy. Jeśli rozpoczynając inicjację seksualną z kimś dojrzałym, czujemy się niespełnieni to wtedy może to oznaczać, że nie rozmiar penisa jest tu problemem.

Psycholog pomoże

Warto w takich wypadkach korzystać z pomocy specjalisty psychologa bowiem brak fachowej oceny może wpędzić nas w bardzo poważne problemy psychiczne. Często takie myślenie, że rozmiar penisa ma znaczenie jest mylne, ponieważ brakuje nam elementarnej wiedzy. W przypadku seksu z dojrzałą kobietą jej pochwa szybciej się nawilża a co za tym, idzie dochodzi do jej otwarcia. Niedoświadczony mężczyzna nie posiada takiej wiedzy i myśli, że jego członek jest mały skoro tak szybko, dotarł do celu. rozmiar penisa bardzo często porównywany jest z pokonywaniem oporów i może dlatego facetowi wydaje się, że wkładając penisa do pochwy, powinna ona stawiać przed nim opór co, jest nieprawdą To dlatego często obwiniamy się za to, że nie posiadamy odpowiedniego sprzętu a tak naprawdę nie to, jest naszym problemem. Jeśli więc decydujemy się na współżycie pełny akt seksualny, powinniśmy wiedzieć o wielu rzeczach.

Do takich spraw należy podchodzić przygotowanym, dzięki czemu zupełnie inaczej podchodzimy do stosunku z kobietą.

Możemy być atrakcyjni

Pamiętajmy, że nawet mały penis może być atrakcyjny, a jeśli coś nam się nie podoba zawsze, możemy go powiększyć. Tylko po co mamy to robić skoro nasza partnerka nie zgłasza zastrzeżeń co do naszego członka. Jeśli jest wam przyjemnie to rozmiar nigdy, nie będzie miał znaczenia, liczy się wiedza i doświadczenie oraz umiejętność zastosowania wspomnianej wiedzy w praktyce na tym