Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Marzysz o tym, aby każde swoje wakacje spędzać na morzy i żeglować tam, gdzie masz na to ochotę? W takim razie niezbędne będą ci stosowne uprawnienia, które możesz zdobyć dzięki specjalistom naszej More »

Nowoczesny czarter jachtów

Nowoczesny czarter jachtów

Chorwacja jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez Polaków krajów – z jednej strony daje bowiem ogromne możliwości w zakresie wypoczynku, a z drugiej nie jest drogi i dzięki temu staje się konkurencyjny More »

Oferta na czarter jachtów

Oferta na czarter jachtów

Marzysz o tym, aby w końcu złapać wiatr w żagle i odetchnąć od codziennych obowiązków, a wszelkie problemy utopić gdzieś w głębokim morzu? W takim razie nasza oferta na czarter jachtów http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/ More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Pływanie jachtem kojarzy nam się z największym możliwym luksusem i wspaniałym wypoczynkiem. I słusznie, ponieważ jest to wyjątkowy sposób na spędzanie czasu, jednak wcale nie taki drogi, jak mogłoby się wydawać. Okazuje More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Spokój i wielkość morza sprawia, że spędzanie wakacji na jego wodach są doskonałą okazją do wypoczynku i możliwością efektywnego zregenerowanie sił po ciężkim roku, w którym musieliśmy mierzyć się z wieloma obowiązkami More »

 

Jesteś rodzicem i zastanawiasz się, jak możesz pomóc swoim

Jesteś rodzicem i zastanawiasz się, jak możesz pomóc swoim dzieciom w rozwoju przydatnych umiejętności? Dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym zwykle spędzają w placówkach edukacyjnych jedynie niewielką część swojego dnia. To oznacza, że bez szkód dla ich nauki i rozrywki mogą wygospodarować czas na dodatkowe zajęcia. Wielu rodziców zadaje sobie pytanie, jakie zajęcia dodatkowe sprawdzą się najlepiej dla ich dzieci. Najczęściej wybór pada na zajęcia sportowe lub też na dodatkowe lekcje języka.

Kurs języka obcego taki jak na przykład angielski warszawa, to wspaniały pomysł dla najmłodszych. W przedszkolach oraz szkołach podstawowych oczywiście prowadzone są zajęcia z zakresu języka obcego, jednak często pozostawiają one wiele do życzenia. Dzieci pracują w dość dużych grupach, przez co ciężko jest im się skupić. Duże grupy nie sprzyjają również efektywnej pracy z nauczycielem – zwyczajnie nie ma on czasu, by każdemu uczniowi poświęcić tyle uwagi, ile dane dziecko potrzebuje.

Kurs angielski warszawa w prywatnej szkole gwarantuje zupełnie inne warunki do nauki. Dzieci mogą pracować w małych i kameralnych grupach, które pomagają się skupić i wyciszyć. Mają szansę uczyć się z rówieśnikami znajdującymi się na podobnym poziomie językowym – w szkołach państwowych różnica w poziomie języka jest często dość duża. Lektorzy, którzy często są przy okazji native speakerami wykazują się ogromną cierpliwością i są w stanie obudzić w dzieciach pasję do nauki języka.

 

A trzeba przyznać, że nic lepiej nie motywuje do pracy niż pasja i dobra zabawa! Na kursie angielski warszawa w prywatnej szkole dzieci nie będą zanudzane powtarzaniem nudnych regułek i uczeniem się całych dialogów na pamięć. Będą za to mogły brać udział w grach, zabawach i otwartych dyskusjach, które pozytywnie wpływają na cały proces nauki języka. Aktywizacja grupy jest niezwykle ważna – kiedy dziecko często używa poznanych zwrotów, nie występuje obawa, że szybko zapomni czego się nauczyło.