Jak zacząć sprzedawać poduszki?

Jak zacząć sprzedawać poduszki?

Ludzie miewają różnorodne pomysły na własne biznesy, dlatego nieraz zadziwiają one pozostałych i zaskakują ich swoją oryginalnością czy kreatywnością. Dobrym pomysłem może być bowiem nawet sprzedawanie poduszek – rzeczy, które każdy chce More »

Jaskra i zaćma

Jaskra i zaćma

Tylko i wyłącznie oczy pozwalają dostrzec piękno tego świata, ale rzadko kto odpowiednio o nie dba. A ty? Regularnie robisz badanie wzroku? Jak większość osób, pewnie nie. Jeśli zauważyłeś, że nie widzisz More »

Jak uzyskać prosty zgryz?

Jak uzyskać prosty zgryz?

Za wygląd zębów odpowiada nie tylko ich stan czy kolor. Liczy się też zgryz, który nieraz pozostawia wiele do życzenia. Mało kto może pochwalić się idealnie prostymi zębami otrzymanymi od matki natury, More »

Przeponowe naczynie – funkcjonalność

Przeponowe naczynie – funkcjonalność

Po pierwsze. Należy uświadomić sobie, że zakup dobrego sprzętu, może w znacznym stopniu podnieść wydajność całej instancji i sprawić, że jej żywotność będzie naprawdę znacznie większa. Niestety, bardzo często kupując komponenty do More »

Suknia idealnie dopasowana

Suknia idealnie dopasowana

Trzeba bezie kupować suknie na kilka miesięcy przed planowanym ślubem, ale pamiętajmy, że jeśli suknia jest idealnie dopasowana to nie możemy schudnąć, ani przytyć, bo będą konieczne kolejne poprawki, a to wymaga More »

 

Klasyka i nowoczesność = jedność

Wedle najnowszych trendów, płaszcze i płaszczyki wciąż cieszą się dużą popularnością i to zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Różnorodność stylów i fasonów zdumiewa. Moda cieszy się uznaniem, dlatego wciąż produkuje coś nowego, w czym będzie wygodnie i co sprawi, że człowiek uśmiechnie się do swego lustrzanego odbicia.

Proponowane nam płaszcze są dziś pewnego rodzaju mieszanką skromnej, ale wciąż fascynującej klasy oraz nowoczesności rozumianej na wiele sposobów. Klasyka pozostała mimo to także i sama dla siebie i wciąż ma swoich zwolenników. Spośród starych-nowych wzorów, na uwagę zasługują skromne i nieco przypominające kurtki płaszcze typu parki. Znajdują one uznanie u osób w każdym wieku, także pośród mężczyzn. płaszcze parki posiadają fantazyjne ściągacze oraz wygodny suwak. Na uwagę zasługują również płaszcze z zamkiem wszytym asymetrycznie. Moda na asymetrię zaznaczyła swoją obecność również w długościach płaszczy. Owa asymetria dodaje uroku, wydłuża nogi. Ciekawie prezentują się również płaszcze w rękawami ¾, które dodają dodatkowego uroku, a także są wygodne. W kolekcjach na każdą porę roku, znajdziemy płaszcze skórzane, lniane i bawełniane a także wykonane z wełny i trenczu.

Płaszcze typowo męskie wciąż w dużej mierze mieszczą się w stylistyce klasyki, ale i tutaj projektanci dokonali wielu inspirujących zmian.

Przede wszystkim pojawiły się płaszcze w żywych kolorach. Dokonano również szeregu zmian w wykończeniach oraz w kształtach i wielkości często dość nietypowo wykonanych kołnierzy. Poza płaszczami typu parki, popularne są tradycyjne prochowce oraz płaszcze w rodzaju pikowanej kurtki, traktowane dość uniwersalnie.

Płaszcze dziecięce to kolejny krok projektantów mody dla najmłodszych. Któż oprze się malej modnisi w różowym płaszczyku czy pikowanym wdzianku w stylu poncho? Istota mody nie polega na udziwnianiu, ale na odgadywaniu ludzkich myśli i ukazywaniu owych potrzeb przy pomocy tkanin.