Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Marzysz o tym, aby każde swoje wakacje spędzać na morzy i żeglować tam, gdzie masz na to ochotę? W takim razie niezbędne będą ci stosowne uprawnienia, które możesz zdobyć dzięki specjalistom naszej More »

Nowoczesny czarter jachtów

Nowoczesny czarter jachtów

Chorwacja jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez Polaków krajów – z jednej strony daje bowiem ogromne możliwości w zakresie wypoczynku, a z drugiej nie jest drogi i dzięki temu staje się konkurencyjny More »

Oferta na czarter jachtów

Oferta na czarter jachtów

Marzysz o tym, aby w końcu złapać wiatr w żagle i odetchnąć od codziennych obowiązków, a wszelkie problemy utopić gdzieś w głębokim morzu? W takim razie nasza oferta na czarter jachtów http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/ More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Pływanie jachtem kojarzy nam się z największym możliwym luksusem i wspaniałym wypoczynkiem. I słusznie, ponieważ jest to wyjątkowy sposób na spędzanie czasu, jednak wcale nie taki drogi, jak mogłoby się wydawać. Okazuje More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Spokój i wielkość morza sprawia, że spędzanie wakacji na jego wodach są doskonałą okazją do wypoczynku i możliwością efektywnego zregenerowanie sił po ciężkim roku, w którym musieliśmy mierzyć się z wieloma obowiązkami More »

 

Klasyka i nowoczesność = jedność

Wedle najnowszych trendów, płaszcze i płaszczyki wciąż cieszą się dużą popularnością i to zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Różnorodność stylów i fasonów zdumiewa. Moda cieszy się uznaniem, dlatego wciąż produkuje coś nowego, w czym będzie wygodnie i co sprawi, że człowiek uśmiechnie się do swego lustrzanego odbicia.

Proponowane nam płaszcze są dziś pewnego rodzaju mieszanką skromnej, ale wciąż fascynującej klasy oraz nowoczesności rozumianej na wiele sposobów. Klasyka pozostała mimo to także i sama dla siebie i wciąż ma swoich zwolenników. Spośród starych-nowych wzorów, na uwagę zasługują skromne i nieco przypominające kurtki płaszcze typu parki. Znajdują one uznanie u osób w każdym wieku, także pośród mężczyzn. płaszcze parki posiadają fantazyjne ściągacze oraz wygodny suwak. Na uwagę zasługują również płaszcze z zamkiem wszytym asymetrycznie. Moda na asymetrię zaznaczyła swoją obecność również w długościach płaszczy. Owa asymetria dodaje uroku, wydłuża nogi. Ciekawie prezentują się również płaszcze w rękawami ¾, które dodają dodatkowego uroku, a także są wygodne. W kolekcjach na każdą porę roku, znajdziemy płaszcze skórzane, lniane i bawełniane a także wykonane z wełny i trenczu.

Płaszcze typowo męskie wciąż w dużej mierze mieszczą się w stylistyce klasyki, ale i tutaj projektanci dokonali wielu inspirujących zmian.

Przede wszystkim pojawiły się płaszcze w żywych kolorach. Dokonano również szeregu zmian w wykończeniach oraz w kształtach i wielkości często dość nietypowo wykonanych kołnierzy. Poza płaszczami typu parki, popularne są tradycyjne prochowce oraz płaszcze w rodzaju pikowanej kurtki, traktowane dość uniwersalnie.

Płaszcze dziecięce to kolejny krok projektantów mody dla najmłodszych. Któż oprze się malej modnisi w różowym płaszczyku czy pikowanym wdzianku w stylu poncho? Istota mody nie polega na udziwnianiu, ale na odgadywaniu ludzkich myśli i ukazywaniu owych potrzeb przy pomocy tkanin.