Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Marzysz o tym, aby każde swoje wakacje spędzać na morzy i żeglować tam, gdzie masz na to ochotę? W takim razie niezbędne będą ci stosowne uprawnienia, które możesz zdobyć dzięki specjalistom naszej More »

Nowoczesny czarter jachtów

Nowoczesny czarter jachtów

Chorwacja jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez Polaków krajów – z jednej strony daje bowiem ogromne możliwości w zakresie wypoczynku, a z drugiej nie jest drogi i dzięki temu staje się konkurencyjny More »

Oferta na czarter jachtów

Oferta na czarter jachtów

Marzysz o tym, aby w końcu złapać wiatr w żagle i odetchnąć od codziennych obowiązków, a wszelkie problemy utopić gdzieś w głębokim morzu? W takim razie nasza oferta na czarter jachtów http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/ More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Pływanie jachtem kojarzy nam się z największym możliwym luksusem i wspaniałym wypoczynkiem. I słusznie, ponieważ jest to wyjątkowy sposób na spędzanie czasu, jednak wcale nie taki drogi, jak mogłoby się wydawać. Okazuje More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Spokój i wielkość morza sprawia, że spędzanie wakacji na jego wodach są doskonałą okazją do wypoczynku i możliwością efektywnego zregenerowanie sił po ciężkim roku, w którym musieliśmy mierzyć się z wieloma obowiązkami More »

 

Mity i prawdy o zapachach

Perfumy znane i stosowane są od wieków. W tym czasie zdążyło narosnąć wokół nich sporo mitów, które wreszcie należy obalić. Perfumy Gdańsk to miejsce, w którym z pewnością dowiesz się wszystkiego o perfumach, ale dobrze jest wiedzieć o nich co nieco przed wejściem do perfumerii.

Mit pierwszy: Testery są mocniejsze od perfum, które kupujemy. Tester to dokładnie ten sam produkt, który kupujemy. Nie jest on na pewno ani trwalszy, ani bardziej intensywny – nie wiadomo skąd wziął się ten mit. Oczywiście, może zdarzyć się sytuacja, w której wąchany tester z wody perfumowanej, a kupujemy perfumy lub na odwrót – jednak w takiej sytuacji to my powinnyśmy zwracać na to uwagę. perfumy gdańsk i miejsce, w którym możesz je kupić są w pełni sprawdzone. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, pytaj personel perfumerii.

Mit drugi: są perfumy specjalnie przeznaczone dla blondynek i dla brunetek. To oczywiście kompletna bzdura, która nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Co tak naprawdę decyduje o doborze najlepszego dla nas zapachu? Oczywiście pH skóry, a na pewno nie kolor włosów!

Mit trzeci: perfumy dopasowujemy do naszego wieku. Nie ma perfum dopasowanych do konkretnego wieku. Nie ma przedziałów wiekowych, w których można stosować perfumy gdańsk, albo nie.

Skąd wiec takie przekonanie? Oczywiście jest to bardzo dobry chwyt marketingowy, dzięki któremu perfumy kierowane są do ustalonych grup docelowych, dzięki czemu ich sprzedaż jest celniejsza i łatwiejsza.

Mit czwarty: przechowywanie perfum w lodówce jest dobre. Najczęściej swoje kosmetyki przechowujemy w łazience lub w sypialni i bez wątpienia są to dla nich bardzo dobre miejsca. Perfumy, jak i większość kosmetyków, nie lubią ani zbyt wysokich, ani zbyt niskich temperatur, dlatego przechowywanie ich w lodówce nie jest najlepszym sposobem.

Oczywiście mitów na temat perfum jest znacznie więcej! Jednak zanim zauważysz „dobrym radom” koleżanek, warto o to zapytać znające się na tym temacie osoby pracujące w perfumerii.