Jak zacząć sprzedawać poduszki?

Jak zacząć sprzedawać poduszki?

Ludzie miewają różnorodne pomysły na własne biznesy, dlatego nieraz zadziwiają one pozostałych i zaskakują ich swoją oryginalnością czy kreatywnością. Dobrym pomysłem może być bowiem nawet sprzedawanie poduszek – rzeczy, które każdy chce More »

Jaskra i zaćma

Jaskra i zaćma

Tylko i wyłącznie oczy pozwalają dostrzec piękno tego świata, ale rzadko kto odpowiednio o nie dba. A ty? Regularnie robisz badanie wzroku? Jak większość osób, pewnie nie. Jeśli zauważyłeś, że nie widzisz More »

Jak uzyskać prosty zgryz?

Jak uzyskać prosty zgryz?

Za wygląd zębów odpowiada nie tylko ich stan czy kolor. Liczy się też zgryz, który nieraz pozostawia wiele do życzenia. Mało kto może pochwalić się idealnie prostymi zębami otrzymanymi od matki natury, More »

Przeponowe naczynie – funkcjonalność

Przeponowe naczynie – funkcjonalność

Po pierwsze. Należy uświadomić sobie, że zakup dobrego sprzętu, może w znacznym stopniu podnieść wydajność całej instancji i sprawić, że jej żywotność będzie naprawdę znacznie większa. Niestety, bardzo często kupując komponenty do More »

Suknia idealnie dopasowana

Suknia idealnie dopasowana

Trzeba bezie kupować suknie na kilka miesięcy przed planowanym ślubem, ale pamiętajmy, że jeśli suknia jest idealnie dopasowana to nie możemy schudnąć, ani przytyć, bo będą konieczne kolejne poprawki, a to wymaga More »

 

Mity i prawdy o zapachach

Perfumy znane i stosowane są od wieków. W tym czasie zdążyło narosnąć wokół nich sporo mitów, które wreszcie należy obalić. Perfumy Gdańsk to miejsce, w którym z pewnością dowiesz się wszystkiego o perfumach, ale dobrze jest wiedzieć o nich co nieco przed wejściem do perfumerii.

Mit pierwszy: Testery są mocniejsze od perfum, które kupujemy. Tester to dokładnie ten sam produkt, który kupujemy. Nie jest on na pewno ani trwalszy, ani bardziej intensywny – nie wiadomo skąd wziął się ten mit. Oczywiście, może zdarzyć się sytuacja, w której wąchany tester z wody perfumowanej, a kupujemy perfumy lub na odwrót – jednak w takiej sytuacji to my powinnyśmy zwracać na to uwagę. perfumy gdańsk i miejsce, w którym możesz je kupić są w pełni sprawdzone. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, pytaj personel perfumerii.

Mit drugi: są perfumy specjalnie przeznaczone dla blondynek i dla brunetek. To oczywiście kompletna bzdura, która nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Co tak naprawdę decyduje o doborze najlepszego dla nas zapachu? Oczywiście pH skóry, a na pewno nie kolor włosów!

Mit trzeci: perfumy dopasowujemy do naszego wieku. Nie ma perfum dopasowanych do konkretnego wieku. Nie ma przedziałów wiekowych, w których można stosować perfumy gdańsk, albo nie.

Skąd wiec takie przekonanie? Oczywiście jest to bardzo dobry chwyt marketingowy, dzięki któremu perfumy kierowane są do ustalonych grup docelowych, dzięki czemu ich sprzedaż jest celniejsza i łatwiejsza.

Mit czwarty: przechowywanie perfum w lodówce jest dobre. Najczęściej swoje kosmetyki przechowujemy w łazience lub w sypialni i bez wątpienia są to dla nich bardzo dobre miejsca. Perfumy, jak i większość kosmetyków, nie lubią ani zbyt wysokich, ani zbyt niskich temperatur, dlatego przechowywanie ich w lodówce nie jest najlepszym sposobem.

Oczywiście mitów na temat perfum jest znacznie więcej! Jednak zanim zauważysz „dobrym radom” koleżanek, warto o to zapytać znające się na tym temacie osoby pracujące w perfumerii.