Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Marzysz o tym, aby każde swoje wakacje spędzać na morzy i żeglować tam, gdzie masz na to ochotę? W takim razie niezbędne będą ci stosowne uprawnienia, które możesz zdobyć dzięki specjalistom naszej More »

Nowoczesny czarter jachtów

Nowoczesny czarter jachtów

Chorwacja jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez Polaków krajów – z jednej strony daje bowiem ogromne możliwości w zakresie wypoczynku, a z drugiej nie jest drogi i dzięki temu staje się konkurencyjny More »

Oferta na czarter jachtów

Oferta na czarter jachtów

Marzysz o tym, aby w końcu złapać wiatr w żagle i odetchnąć od codziennych obowiązków, a wszelkie problemy utopić gdzieś w głębokim morzu? W takim razie nasza oferta na czarter jachtów http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/ More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Pływanie jachtem kojarzy nam się z największym możliwym luksusem i wspaniałym wypoczynkiem. I słusznie, ponieważ jest to wyjątkowy sposób na spędzanie czasu, jednak wcale nie taki drogi, jak mogłoby się wydawać. Okazuje More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Spokój i wielkość morza sprawia, że spędzanie wakacji na jego wodach są doskonałą okazją do wypoczynku i możliwością efektywnego zregenerowanie sił po ciężkim roku, w którym musieliśmy mierzyć się z wieloma obowiązkami More »

 

Nitownice –niezawodny sposób na trwałe zespolenia stalowych konstrukcji

Nitownice są wykorzystywane w procesie nitowania, czyli łączenia z sobą części stalowych, blach, wsporników, wiązarów i taśmowników. Są one wykorzystywane także do wykonania trwałego połączenia z sobą np. części maszyn i stalowych przedmiotów. Nity wyjściowe, dzięki którym nitownice dokonują zespolenia elementów, złożone są z główki i trzonu. W takiej formie są one umieszczane w otworach nitownicy, a w łączonych elementach zostają zamknięte, przez co tworzy się zakuwka. Nity są zamykane przez, a odbywa się to przy pomocy ręcznego lub tez pneumatycznego młotka, nitownicy ręcznej, która odpowiednio kształtuje powstającą zakuwkę lub przy pomocy nitownicy maszynowej. Małe nity są zamykane na zimno. Większe zespolenia zaś, robi się na gorąco. Połączenia nitowe są bardzo trwałe, a ich wytrzymałość określa się określa się przy założeniu, że powstałe nity są w stanie przenieść całe obciążenie.

nitownice – oferta

Nasza oferta to szeroki wachlarz sprzętu nitującego, do wyboru, Dysponujemy różnego rodzaju nitownicami. W naszych katalogach znajdziecie Państwo nitownice ręczne no nitów zrywalnych, do nitonakrętek oraz ręczne uniwersalne, nitownice pneumatyczne i akumulatorowe. Wszystkie rodzaje sprzętu, jakie oferujemy są wykonane z najlepszej jakości materiałów, co gwarantuje możliwość intensywnego ich eksploatowania. Każda maszyna, zakupiona u nas, posiada długi termin gwarancji.

Posiadamy także w ofercie liczny zestaw części zamiennych do każdego rodzaju nitownicy. Do części, jakie można u nas nabyć zaliczają się: olej hydrauliczny do nitownic, nakrętki kontrolujące, trzpienie gwintowane o różnych symbolach, a także obudowy do trzpieni. Oferujemy także serwisowanie uszkodzonego sprzętu, także pogwarancyjne. Serdecznie polecamy zakup naszego asortymentu, spośród którego każdy znajdzie dogodne dla siebie rozwiązanie.