Jak zacząć sprzedawać poduszki?

Jak zacząć sprzedawać poduszki?

Ludzie miewają różnorodne pomysły na własne biznesy, dlatego nieraz zadziwiają one pozostałych i zaskakują ich swoją oryginalnością czy kreatywnością. Dobrym pomysłem może być bowiem nawet sprzedawanie poduszek – rzeczy, które każdy chce More »

Jaskra i zaćma

Jaskra i zaćma

Tylko i wyłącznie oczy pozwalają dostrzec piękno tego świata, ale rzadko kto odpowiednio o nie dba. A ty? Regularnie robisz badanie wzroku? Jak większość osób, pewnie nie. Jeśli zauważyłeś, że nie widzisz More »

Jak uzyskać prosty zgryz?

Jak uzyskać prosty zgryz?

Za wygląd zębów odpowiada nie tylko ich stan czy kolor. Liczy się też zgryz, który nieraz pozostawia wiele do życzenia. Mało kto może pochwalić się idealnie prostymi zębami otrzymanymi od matki natury, More »

Przeponowe naczynie – funkcjonalność

Przeponowe naczynie – funkcjonalność

Po pierwsze. Należy uświadomić sobie, że zakup dobrego sprzętu, może w znacznym stopniu podnieść wydajność całej instancji i sprawić, że jej żywotność będzie naprawdę znacznie większa. Niestety, bardzo często kupując komponenty do More »

Suknia idealnie dopasowana

Suknia idealnie dopasowana

Trzeba bezie kupować suknie na kilka miesięcy przed planowanym ślubem, ale pamiętajmy, że jeśli suknia jest idealnie dopasowana to nie możemy schudnąć, ani przytyć, bo będą konieczne kolejne poprawki, a to wymaga More »

 

Nitownice –niezawodny sposób na trwałe zespolenia stalowych konstrukcji

Nitownice są wykorzystywane w procesie nitowania, czyli łączenia z sobą części stalowych, blach, wsporników, wiązarów i taśmowników. Są one wykorzystywane także do wykonania trwałego połączenia z sobą np. części maszyn i stalowych przedmiotów. Nity wyjściowe, dzięki którym nitownice dokonują zespolenia elementów, złożone są z główki i trzonu. W takiej formie są one umieszczane w otworach nitownicy, a w łączonych elementach zostają zamknięte, przez co tworzy się zakuwka. Nity są zamykane przez, a odbywa się to przy pomocy ręcznego lub tez pneumatycznego młotka, nitownicy ręcznej, która odpowiednio kształtuje powstającą zakuwkę lub przy pomocy nitownicy maszynowej. Małe nity są zamykane na zimno. Większe zespolenia zaś, robi się na gorąco. Połączenia nitowe są bardzo trwałe, a ich wytrzymałość określa się określa się przy założeniu, że powstałe nity są w stanie przenieść całe obciążenie.

nitownice – oferta

Nasza oferta to szeroki wachlarz sprzętu nitującego, do wyboru, Dysponujemy różnego rodzaju nitownicami. W naszych katalogach znajdziecie Państwo nitownice ręczne no nitów zrywalnych, do nitonakrętek oraz ręczne uniwersalne, nitownice pneumatyczne i akumulatorowe. Wszystkie rodzaje sprzętu, jakie oferujemy są wykonane z najlepszej jakości materiałów, co gwarantuje możliwość intensywnego ich eksploatowania. Każda maszyna, zakupiona u nas, posiada długi termin gwarancji.

Posiadamy także w ofercie liczny zestaw części zamiennych do każdego rodzaju nitownicy. Do części, jakie można u nas nabyć zaliczają się: olej hydrauliczny do nitownic, nakrętki kontrolujące, trzpienie gwintowane o różnych symbolach, a także obudowy do trzpieni. Oferujemy także serwisowanie uszkodzonego sprzętu, także pogwarancyjne. Serdecznie polecamy zakup naszego asortymentu, spośród którego każdy znajdzie dogodne dla siebie rozwiązanie.