Jak zacząć sprzedawać poduszki?

Jak zacząć sprzedawać poduszki?

Ludzie miewają różnorodne pomysły na własne biznesy, dlatego nieraz zadziwiają one pozostałych i zaskakują ich swoją oryginalnością czy kreatywnością. Dobrym pomysłem może być bowiem nawet sprzedawanie poduszek – rzeczy, które każdy chce More »

Jaskra i zaćma

Jaskra i zaćma

Tylko i wyłącznie oczy pozwalają dostrzec piękno tego świata, ale rzadko kto odpowiednio o nie dba. A ty? Regularnie robisz badanie wzroku? Jak większość osób, pewnie nie. Jeśli zauważyłeś, że nie widzisz More »

Jak uzyskać prosty zgryz?

Jak uzyskać prosty zgryz?

Za wygląd zębów odpowiada nie tylko ich stan czy kolor. Liczy się też zgryz, który nieraz pozostawia wiele do życzenia. Mało kto może pochwalić się idealnie prostymi zębami otrzymanymi od matki natury, More »

Przeponowe naczynie – funkcjonalność

Przeponowe naczynie – funkcjonalność

Po pierwsze. Należy uświadomić sobie, że zakup dobrego sprzętu, może w znacznym stopniu podnieść wydajność całej instancji i sprawić, że jej żywotność będzie naprawdę znacznie większa. Niestety, bardzo często kupując komponenty do More »

Suknia idealnie dopasowana

Suknia idealnie dopasowana

Trzeba bezie kupować suknie na kilka miesięcy przed planowanym ślubem, ale pamiętajmy, że jeśli suknia jest idealnie dopasowana to nie możemy schudnąć, ani przytyć, bo będą konieczne kolejne poprawki, a to wymaga More »

 

Oferta producenta wind

Jako producent wind, zajmujemy się wytwarzaniem różnego typu dźwigów. Produkujemy windy towarowe małe i duże, osobowe, dźwigi przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Oferowany przez nas sprzęt to dźwigi z napędem elektrycznym, a także hydraulicznym. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo windy bez maszynowni oraz różnego typu systemy sterowania. Poza tworzeniem całościowych produktów, zajmujemy się również produkcją pojedynczych części, które są niezbędne do działania każdej windy. Wychodzą zatem od nas także wsporniki, przeciwwagi, kabiny oraz same ramy kabinowe. My, jako producent wind, dbamy o to, by wychodzący od nas sprzęt był najwyższej jakości oraz, by zleceniodawcy byli w pełni zadowoleni z wykonanych przez nas usług. Każdy dźwig, który opuszcza naszą produkcję, posiada wszelkie niezbędne certyfikaty Urzędu Dozoru Technicznego. Nasza firma, posiada uprawnienie nie tylko na produkcję dźwigów, ale także i na ich montaż, serwisowanie oraz prace konserwacyjne.

Zatrudniamy najlepiej wykwalifikowanych pracowników, mających wszelkie aktualne uprawnienie nie tylko do pracy przy produkcji dźwigów, ale także do późniejszego dbania o ich właściwy stan techniczny, mający na celu zapewnienie sprawności oraz bezpieczeństwa w funkcjonowaniu naszych produktów.

Każdą produkcję, a także każde zlecenie naprawy czy konserwacji traktujemy szczególnie poważnie, indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, co podwyższa jakość świadczonych przez nas usług, a także gwarantuje satysfakcję zleceniodawcy.

Uzupełnieniem naszych usług, jako producenta wind, jest możliwość korzystania z prowadzonego przez nas całodobowego pogotowia producent wind technicznego, które gwarantuje natychmiastowość reakcji na zgłoszoną usterkę także w godzinach nocnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, zarówno w zakresie zakupu wyprodukowanego przez nas sprzętu, jak i jego późniejszej stałej konserwacji.