Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Marzysz o tym, aby każde swoje wakacje spędzać na morzy i żeglować tam, gdzie masz na to ochotę? W takim razie niezbędne będą ci stosowne uprawnienia, które możesz zdobyć dzięki specjalistom naszej More »

Nowoczesny czarter jachtów

Nowoczesny czarter jachtów

Chorwacja jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez Polaków krajów – z jednej strony daje bowiem ogromne możliwości w zakresie wypoczynku, a z drugiej nie jest drogi i dzięki temu staje się konkurencyjny More »

Oferta na czarter jachtów

Oferta na czarter jachtów

Marzysz o tym, aby w końcu złapać wiatr w żagle i odetchnąć od codziennych obowiązków, a wszelkie problemy utopić gdzieś w głębokim morzu? W takim razie nasza oferta na czarter jachtów http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/ More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Pływanie jachtem kojarzy nam się z największym możliwym luksusem i wspaniałym wypoczynkiem. I słusznie, ponieważ jest to wyjątkowy sposób na spędzanie czasu, jednak wcale nie taki drogi, jak mogłoby się wydawać. Okazuje More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Spokój i wielkość morza sprawia, że spędzanie wakacji na jego wodach są doskonałą okazją do wypoczynku i możliwością efektywnego zregenerowanie sił po ciężkim roku, w którym musieliśmy mierzyć się z wieloma obowiązkami More »

 

Oferta producenta wind

Jako producent wind, zajmujemy się wytwarzaniem różnego typu dźwigów. Produkujemy windy towarowe małe i duże, osobowe, dźwigi przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Oferowany przez nas sprzęt to dźwigi z napędem elektrycznym, a także hydraulicznym. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo windy bez maszynowni oraz różnego typu systemy sterowania. Poza tworzeniem całościowych produktów, zajmujemy się również produkcją pojedynczych części, które są niezbędne do działania każdej windy. Wychodzą zatem od nas także wsporniki, przeciwwagi, kabiny oraz same ramy kabinowe. My, jako producent wind, dbamy o to, by wychodzący od nas sprzęt był najwyższej jakości oraz, by zleceniodawcy byli w pełni zadowoleni z wykonanych przez nas usług. Każdy dźwig, który opuszcza naszą produkcję, posiada wszelkie niezbędne certyfikaty Urzędu Dozoru Technicznego. Nasza firma, posiada uprawnienie nie tylko na produkcję dźwigów, ale także i na ich montaż, serwisowanie oraz prace konserwacyjne.

Zatrudniamy najlepiej wykwalifikowanych pracowników, mających wszelkie aktualne uprawnienie nie tylko do pracy przy produkcji dźwigów, ale także do późniejszego dbania o ich właściwy stan techniczny, mający na celu zapewnienie sprawności oraz bezpieczeństwa w funkcjonowaniu naszych produktów.

Każdą produkcję, a także każde zlecenie naprawy czy konserwacji traktujemy szczególnie poważnie, indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, co podwyższa jakość świadczonych przez nas usług, a także gwarantuje satysfakcję zleceniodawcy.

Uzupełnieniem naszych usług, jako producenta wind, jest możliwość korzystania z prowadzonego przez nas całodobowego pogotowia producent wind technicznego, które gwarantuje natychmiastowość reakcji na zgłoszoną usterkę także w godzinach nocnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, zarówno w zakresie zakupu wyprodukowanego przez nas sprzętu, jak i jego późniejszej stałej konserwacji.