Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Marzysz o tym, aby każde swoje wakacje spędzać na morzy i żeglować tam, gdzie masz na to ochotę? W takim razie niezbędne będą ci stosowne uprawnienia, które możesz zdobyć dzięki specjalistom naszej More »

Nowoczesny czarter jachtów

Nowoczesny czarter jachtów

Chorwacja jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez Polaków krajów – z jednej strony daje bowiem ogromne możliwości w zakresie wypoczynku, a z drugiej nie jest drogi i dzięki temu staje się konkurencyjny More »

Oferta na czarter jachtów

Oferta na czarter jachtów

Marzysz o tym, aby w końcu złapać wiatr w żagle i odetchnąć od codziennych obowiązków, a wszelkie problemy utopić gdzieś w głębokim morzu? W takim razie nasza oferta na czarter jachtów http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/ More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Pływanie jachtem kojarzy nam się z największym możliwym luksusem i wspaniałym wypoczynkiem. I słusznie, ponieważ jest to wyjątkowy sposób na spędzanie czasu, jednak wcale nie taki drogi, jak mogłoby się wydawać. Okazuje More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Spokój i wielkość morza sprawia, że spędzanie wakacji na jego wodach są doskonałą okazją do wypoczynku i możliwością efektywnego zregenerowanie sił po ciężkim roku, w którym musieliśmy mierzyć się z wieloma obowiązkami More »

 

Proste zasady odziewania się

Każda kobieta zadaje sobie pytanie: jak się ubierać nieskończenie wiele razy w ciągu całego swojego życia. Przede wszystkim dlatego, że przecież właśnie jej strój może odzwierciedlać nie tylko jej osobowość, ale również to, jaki ma nastrój, o czym myśli, jak również to, gdzie się właśnie udaje. Ponadczasową zasadą mówiącą o tym, jak się ubierać jest jasna: prawdziwa dama zawsze ubierze się odpowiednio to okazji. Jeżeli wybieramy się na ważne spotkanie biznesowe musimy pamiętać o zasłoniętych ramionach, rajstopach, pełnych butach oraz stonowanych kolorach. Oczywistym będzie także strój na np. pogrzeb, spotkanie z przyjaciółmi, czy też na randkę. Ważną uroczystością będzie również ślub kogoś z rodziny lub znajomych. Tutaj zasada jak się ubierać w zasadzie zawiera się jedynie w tym, że nie powinno wybierać się białej sukni, ponieważ nie powinno w żaden sposób, nawet nieświadomy konkurować się z panią młodą. Dodatkowo biała suknia doskonale wygląda na zdjęciach w otoczeniu innych kolorów. Jeszcze jakiś czas temu uważano, że na śluby nie powinno się również wybierać czarnych sukienek, ponieważ w niektórych miejscach Polski ciągle pokutował przesąd, że taki ubiór przyniesie pecha państwu młodym. Obecnie mocno odchodzi się od tej zasady i czarna sukienka w żaden sposób nie zepsuje humoru gości, czy młodych małżonków.

Warto jednak pamiętać o tym, że zupełnie czarna sukienka doskonale sprawdzi się przy kolorowych dodatkach; czerwonych, chabrowych, a nawet żółtych.

Należy zatem po prostu pamiętać o tym, że czasem możemy sobie pozwolić na ekstrawagancję, czasem jednak nie będzie to mile widziane, nie mówiąc o tym, że sama świadomość tego, że swoim strojem budzimy kontrowersje może być dość mocno dyskomfortowa. Niezależnie więc od naszego stylu oraz ulubionego schematu ubierania się, warto czasem przystosować się do otoczenia, aby nie sprawić nikomu przykrości oraz nie złamać zasad sztywnego dresscodu, który nadal obowiązuje w przypadku większości oficjalnych uroczystości. Poza tym, zawsze można przemycić nieco swoich upodobań w postaci ciekawej biżuterii lub dodatków.