Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Marzysz o tym, aby każde swoje wakacje spędzać na morzy i żeglować tam, gdzie masz na to ochotę? W takim razie niezbędne będą ci stosowne uprawnienia, które możesz zdobyć dzięki specjalistom naszej More »

Nowoczesny czarter jachtów

Nowoczesny czarter jachtów

Chorwacja jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez Polaków krajów – z jednej strony daje bowiem ogromne możliwości w zakresie wypoczynku, a z drugiej nie jest drogi i dzięki temu staje się konkurencyjny More »

Oferta na czarter jachtów

Oferta na czarter jachtów

Marzysz o tym, aby w końcu złapać wiatr w żagle i odetchnąć od codziennych obowiązków, a wszelkie problemy utopić gdzieś w głębokim morzu? W takim razie nasza oferta na czarter jachtów http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/ More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Pływanie jachtem kojarzy nam się z największym możliwym luksusem i wspaniałym wypoczynkiem. I słusznie, ponieważ jest to wyjątkowy sposób na spędzanie czasu, jednak wcale nie taki drogi, jak mogłoby się wydawać. Okazuje More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Spokój i wielkość morza sprawia, że spędzanie wakacji na jego wodach są doskonałą okazją do wypoczynku i możliwością efektywnego zregenerowanie sił po ciężkim roku, w którym musieliśmy mierzyć się z wieloma obowiązkami More »

 

Rejsy morskie – połączenie odpoczynku z rozwijaniem pasji

Tworzenie wakacyjnych planów to prawdziwa udręka. Żeby wszystkim dogodzić trzeba się porządnie postarać. Ponieważ jeden chce w góry, ktoś inny marzy o beztroskim leżakowaniu, a jeszcze ktoś chciałby pływać w wodzie cały dzień!

Może przedstawisz swojej rodzinie zupełnie inną ofertę, która różni się odrobinę od zwyczajnych dla wielu planów wakacyjnych? Rejsy morskie to połączenie biernego odpoczynku z wieloma atrakcjami oraz szansą na rozwinięcie pasji.

Tego typu wyjazdu trwają średnio od tygodnia do 10 dni. Nie są to rejsy wielodniowe, gdzie płynie się z Polski do oddalonej Grecji czy Malty. Do kraju, po którego morzu będziesz pływać przylatujesz samolotem, a następnie przesiadasz się do kolejnego środka transportu, czyli jachtu.

Wybierając odpowiednią dla siebie trasę, tworzycie plan wycieczki. Będziecie mogli ustalić w jakie dni zwiedzicie dane miasto lub ustalicie, że jedne z nich będzie w całość spędzony na łódce. rejsy morskie być może jeszcze nie są tak popularne jak inne sposoby spędzania wakacyjnego urlopu, jednak mamy nadzieję, że to się szybko zmieni.

Podczas takiego wyjazdu Ty, jak i cała Twoja rodzina ma szansę na zupełnie inne zobaczenie wielu miejsc. Możesz nie wierzyć, jednak Grecja czy Sycylia wyglądają zupełnie inaczej, gdy ogląda się je „od wewnątrz” i kiedy widzi się jej panoramę podczas dryfowania po morzu.

rejsy morskie są bardzo często skonstruowane tak, aby móc bez obaw zabierać na nie swoje pociechy. Talar-jachting pokazuje, że nawet kilkunastomiesięczne dziecko może popłynąć z rodzicami w podróż statkiem.

Ważne jest tylko odpowiednie zabezpieczenie oraz sposób zajęcia ich czasu. Na jachcie jest naprawdę wiele ciekawych rzeczy, więc rodzice mogą mieć pewność, że ich pociechy się nie znudzą. Jeśli jednak obawiacie się, że to może nastąpić, bez obaw. Rejsy nie polegają na ciągłym płynięciu. Jeżeli tylko będziecie chcieli, możecie zakotwiczyć statek w spokojnej okolicy i nurkować, pływać, bawić się w morzu.