Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Marzysz o tym, aby każde swoje wakacje spędzać na morzy i żeglować tam, gdzie masz na to ochotę? W takim razie niezbędne będą ci stosowne uprawnienia, które możesz zdobyć dzięki specjalistom naszej More »

Nowoczesny czarter jachtów

Nowoczesny czarter jachtów

Chorwacja jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez Polaków krajów – z jednej strony daje bowiem ogromne możliwości w zakresie wypoczynku, a z drugiej nie jest drogi i dzięki temu staje się konkurencyjny More »

Oferta na czarter jachtów

Oferta na czarter jachtów

Marzysz o tym, aby w końcu złapać wiatr w żagle i odetchnąć od codziennych obowiązków, a wszelkie problemy utopić gdzieś w głębokim morzu? W takim razie nasza oferta na czarter jachtów http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/ More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Pływanie jachtem kojarzy nam się z największym możliwym luksusem i wspaniałym wypoczynkiem. I słusznie, ponieważ jest to wyjątkowy sposób na spędzanie czasu, jednak wcale nie taki drogi, jak mogłoby się wydawać. Okazuje More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Spokój i wielkość morza sprawia, że spędzanie wakacji na jego wodach są doskonałą okazją do wypoczynku i możliwością efektywnego zregenerowanie sił po ciężkim roku, w którym musieliśmy mierzyć się z wieloma obowiązkami More »

 

Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Marzysz o tym, aby każde swoje wakacje spędzać na morzy i żeglować tam, gdzie masz na to ochotę? W takim razie niezbędne będą ci stosowne uprawnienia, które możesz zdobyć dzięki specjalistom naszej firmy, którzy organizują specjalistyczne rejsy szkoleniowe http://talar-jachting.pl/rejsy-morskie/rejsy-szkoleniowe/ w najpiękniejszych miejscach Europy, zapewniając w ten sposób z jednej strony naukę, a z drugiej efektywny wypoczynek w towarzystwie osoby towarzyszącej. Oferujemy najlepsze warunki do odbywania tego rodzaju rejsów, ponieważ dysponujemy nowoczesnymi i doskonale wyposażonymi jachtami, a także odwiedzamy te najbardziej atrakcyjne do żeglowania i uprawiania turystyki miejsca, takie jak Grecja czy Chorwacja. Na pokładzie naszych jachtów nie tylko nauczysz się tego, jak nim pływać, ale również będziesz mógł wspaniale spędzić swoje wakacje i cieszyć się znakomitymi warunkami pogodowymi. Zapraszamy!

Rejsy szkoleniowe – profesjonalizm i atrakcyjne ceny

Pragniemy, aby nauka była dla ciebie jak najbardziej przystępna i efektywna, dlatego zatrudniamy skipperów posiadających ogromną wiedzę oraz odpowiedni poziom doświadczenia. Dzięki nim dowiesz się jak kierować jachtem, w jaki sposób wyznaczać kierunek i zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz załogi, a także poznasz wszystkie aspekty żeglowania – w teorii i praktyce. Dzięki temu zyskasz wiedzę niezbędną do samodzielnego żeglowania i tym samym cieszenia się wspaniałymi wakacjami na pełnym morzu. Oczywiście organizujemy rejsy szkoleniowe nie tylko dla osób nie posiadających jakichkolwiek podstaw, ale również chcących zwiększyć swoją wiedzę albo poprawić posiadane umiejętności – przygotujemy państwa do egzaminów najlepiej jak potrafimy. Rejsy odbywają się zawsze w pięknych miejscach, w związku z czym każdy z państwa będzie miał możliwość wspaniałego wypoczynku w najatrakcyjniejszych miejscach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą – możecie odbywać rejsy w różnych miejscach i terminach, w związku z czym macie ogromne możliwości podjęcia współpracy z naszą doświadczoną firmą.