Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Marzysz o tym, aby każde swoje wakacje spędzać na morzy i żeglować tam, gdzie masz na to ochotę? W takim razie niezbędne będą ci stosowne uprawnienia, które możesz zdobyć dzięki specjalistom naszej More »

Nowoczesny czarter jachtów

Nowoczesny czarter jachtów

Chorwacja jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez Polaków krajów – z jednej strony daje bowiem ogromne możliwości w zakresie wypoczynku, a z drugiej nie jest drogi i dzięki temu staje się konkurencyjny More »

Oferta na czarter jachtów

Oferta na czarter jachtów

Marzysz o tym, aby w końcu złapać wiatr w żagle i odetchnąć od codziennych obowiązków, a wszelkie problemy utopić gdzieś w głębokim morzu? W takim razie nasza oferta na czarter jachtów http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/ More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Pływanie jachtem kojarzy nam się z największym możliwym luksusem i wspaniałym wypoczynkiem. I słusznie, ponieważ jest to wyjątkowy sposób na spędzanie czasu, jednak wcale nie taki drogi, jak mogłoby się wydawać. Okazuje More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Spokój i wielkość morza sprawia, że spędzanie wakacji na jego wodach są doskonałą okazją do wypoczynku i możliwością efektywnego zregenerowanie sił po ciężkim roku, w którym musieliśmy mierzyć się z wieloma obowiązkami More »

 

Wypoczywaj na jachcie

Wakacje mogą być zupełnie inne niż do tej pory, a odpoczynek może sprawić, że będziesz zregenerowany, jak nigdy dotąd. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią formę wypoczynku oraz miejsce, w którym się on odbędzie. Nasza firma, której specjalnością jest czarter jachtów http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/, oferuje możliwość wypłynięcia na pełne może i odwiedzenia jednego z najwspanialszych krajów, jakie istnieją – zarówno bliskiego, jak i bardzo dalekiego. Wynajmujemy wyłącznie nowoczesne, świetnie wyposażone jachty, które dzięki odpowiedniemu stanowi technicznemu są w stanie spełnić twoje oczekiwania i sprawić, że podczas pływania po otwartym morzu poczujesz się komfortowo i w pełni bezpiecznie.

Czarter jachtów – gdzie i kiedy?

Organizujemy rejsy i wynajmujemy jachty w wielu miejscach na świecie. Zaczynaliśmy na Bałtyku, a teraz pływamy między innymi po Morzu Adriatyckim i Śródziemnym, zapraszając przede wszystkim do pięknej Grecji, wspaniałej Chorwacji i na zawsze gorące Wyspy Kanaryjskie. Wybór Grecji pozwoli ci czerpać kojące kąpiele słoneczne i morskie, a także zwiedzać wyjątkowe, starożytne zabytki. Czarter jachtów w Chorwacji umożliwi ci przechadzanie się niezwykle klimatycznymi uliczkami oraz podziwiania piękna gór, wpadających bezpośrednio do morza. Natomiast Kanary, jak to Kanary – są prawdziwym rajem, który pozwala na niemal niczym nieograniczony wypoczynek każdemu, kto lubi plażowanie. Oferujemy również czarter jachtów w innych miejscach na świecie – np. w Tajlandii oraz innych odległych, ale niezwykle atrakcyjnych turystycznie krajach.

Terminy są bardzo zróżnicowane i jest ich naprawdę wiele, dlatego też każdy z państwa ma możliwość znalezienia odpowiednich dla siebie.

Dlaczego my?

Oferujemy czarter jachtów już od 10 lat, spełniając oczekiwania zarówno po względem jakości naszych jachtów, jak również fachowości państwa obsługi. Na miejscu możesz liczyć na pełne wsparcie – zarówno jeśli chodzi o pomoc w obsłudze jachtu i ułożeniu planu dnia, jak również wsparcie w różnego rodzaju problemach.