Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Rejsy szkoleniowe dla ciebie

Marzysz o tym, aby każde swoje wakacje spędzać na morzy i żeglować tam, gdzie masz na to ochotę? W takim razie niezbędne będą ci stosowne uprawnienia, które możesz zdobyć dzięki specjalistom naszej More »

Nowoczesny czarter jachtów

Nowoczesny czarter jachtów

Chorwacja jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez Polaków krajów – z jednej strony daje bowiem ogromne możliwości w zakresie wypoczynku, a z drugiej nie jest drogi i dzięki temu staje się konkurencyjny More »

Oferta na czarter jachtów

Oferta na czarter jachtów

Marzysz o tym, aby w końcu złapać wiatr w żagle i odetchnąć od codziennych obowiązków, a wszelkie problemy utopić gdzieś w głębokim morzu? W takim razie nasza oferta na czarter jachtów http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/ More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Pływanie jachtem kojarzy nam się z największym możliwym luksusem i wspaniałym wypoczynkiem. I słusznie, ponieważ jest to wyjątkowy sposób na spędzanie czasu, jednak wcale nie taki drogi, jak mogłoby się wydawać. Okazuje More »

Może wakacje na jachcie?

Może wakacje na jachcie?

Spokój i wielkość morza sprawia, że spędzanie wakacji na jego wodach są doskonałą okazją do wypoczynku i możliwością efektywnego zregenerowanie sił po ciężkim roku, w którym musieliśmy mierzyć się z wieloma obowiązkami More »

 

Wypoczywaj na pełnym morzu

Każdy z nas uwielbia wypoczynek w pięknych miejscach oraz spokojnej okolicy, gdzie każdy wdech powietrza jest prawdziwą przyjemnością. Dlatego też, znając potrzeby każdego z państwa i pragnąc spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów, oferujemy czarter http://talar-jachting.pl/ jachtów w najpiękniejszych miejscach na ziemi – w Grecji, Chorwacji, na Wyspach Kanaryjskich i nie tylko. Dysponujemy nowoczesnymi jachtami, które są doskonale wyposażone i spełnią oczekiwania par, rodzin, a także grup przyjaciół, chcących wypoczywać w najlepszych warunkach.

Odpoczywaj w cudownych miejscach

Nasz czarter jest dostępny zarówno dla tych osób, które posiadają licencję żeglarską, jak również tych, którzy jej nie posiadają i wolą skorzystać z usług sternika. Wypływamy na pełne wody, gdzie będziecie państwo mieli możliwość wdychania świeżego powietrza i cieszenia się wyjątkowym spokojem, zakłócanym jedynie przez kojący szum fal. Oprócz żeglowania, macie możliwość zwiedzania najbardziej wyjątkowych miejsc w Grecji, Chorwacji i w innych państwach, oglądania zabytków, jak również cieszenia się bogatym życiem nocnym w wielu miejscach. Zarówno Grecja, jak i Chorwacja to kraje z bardzo bogatą kulturą i wieloma zabytkami, a państwo otrzymujecie cumowania w portach i rozkoszowania się atrakcjami tych państw.

Bezpieczeństwo i komfort

Nasz czarter to oferta skierowana do najbardziej wymagających osób, które pragną czuć się bezpiecznie i komfortowo w czasie wypoczynku na wodzie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji rejsów, doskonale znamy miejsca po których pływamy i posiadamy wspaniałe jachty, którymi żeglowanie jest samą przyjemnością. Jeżeli więc pływanie przy promieniach słońca i w najbardziej atrakcyjnych miejscach na świecie jest dla państwa kuszące, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wybieramy dogodne państwu terminy i jesteśmy w stanie dopasować ofertę w taki sposób, aby w stu procentach spełniła wszelkie wasze oczekiwania. Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu!